Google Analytics Specijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
30.03.2018.

Connecto je tvrtka čija je misija pružanje kvalitetnih usluga našim klijentima. Primarna usluga je transport putnika i posredovanje na području EU i susjednih zemlja. U 2017. godini izvršili smo preko 50000 uspješnih transfera te povećali broj zadovoljnih gostiju. Poslovanje se oslanja na web prodajnim portalima i ERP sustavu koje razvija i održava interni odjel tvrtke, a tijekom prethodnih nekoliko godina se opseg djelatnosti višestruko povećao.

Kroz rast i kao prepoznata snaga tvrtke formirana je zajednica marketing i IT stručnjaka koja danas broji 20 pojedinaca grupiranih u nekoliko snažnih timova specijaliziranih za razvoj i održavanje.

Stoga tražimo iskusne i profesionalne marketing stručnjake iz područja SEO, AdWords i društvenih mreža koji će se svojim sposobnostima uklopiti te znanjem i iskustvom upotpuniti postojeći marketinški tim.

Nudimo ugodno i poticajno radno okruženje koje stimulira osobni i profesionalni rast pojedinca. Prepoznajemo potrebu za samostalnim radom i doprinosu na timskim projektima s kolegicama i kolegama koji su vrhunski stručnjaci u svojim područjima rada, uz koje ćeš se i sam razvijati, a nadamo se i njima prenositi svoja znanja i iskustva.

Ako imaš izražen interes za Google Analytics i trudiš se biti u toku s novostima i trendovima na ovom području (uključujući i SEO, društvene medije, Internet itd), pošalji nam svoj životopis, motivacijsko pismo i bilo kakve dodatne materijale koje smatraš važnima za ovaj posao.

Radujemo se tvojoj prijavi!

Mjesto rada: Split

Opis posla:

  • Postavljanje ciljeva, optimiziranje aktivnosti i praćenje metrika online prodajnih kanala
  • Analiziranje i interpretiranje podataka kako bi bili prepoznati nedostaci i moguća
  • Izrada prilagođenih izvješća (reportova)
  • Nadzor i implementacija tehničkih rješenja vezanih uz web analytics
  • Praćenje najboljih praksi i novih trendova u industriji te predlaganje poboljšanja

Od Vas očekujemo:

  • Poželjno 6 mjeseci radnog iskustva u području Google Analyticsa
  • Iskustvo rada s Google Tag Managerom
  • Poznavanje Google Data Studio alata
  • Bonus poznavanje HotJar i Google Optimize alata
  • Izvrsno poznavanje MS Excel i ostalih MS Office alata
  • Dobre prezentacijske i komunikacijske vještine
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Prednost poznavanje još jednog stranog jezika

Nudimo:

  • Neprekidno usavršavanje, mogućnost sudjelovanja u različitim edukacijama,seminarima, konferencijama
  • Zapošljavanje na određeno vrijeme s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno
  • Stimulativna primanja koja odgovaraju vašoj razini odgovornosti
  • Mogućnost napredovanja
  • Ugodno i poticajno radno okruženje
  • Timski rad

Ukoliko biste htjeli ostaviti svoje podatke u našoj bazi kandidata ili se prijaviti na neki od trenutno otvorenih natječaja, molimo Vas da to učinite na sljedećoj poveznici do 30.03.2018.: