Ginekolog/inja  HZZ OGLAS

ADECCO HRVATSKA društvo s ograničenom odgovornošću za zapošljavanje
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.10.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLA: •Preventivni pregledi (ginekološki pregledi, brisevi, trudnički pregledi, ostali paketi pregleda) •Komunikacija s pacijentima •Potencijalno manji zahvati (kolposkopija, biopsija, laserski tretmani) UVJETI: •Završen medicinski fakultet i specijalizacija iz ginekologije •Minimalno 2 godine radnog iskustva •Strast prema poslu, ljubaznost, susretljivost, kolegijalnost i pozitivnu energiju •Odgovornost, organiziranost, pouzdanost i razvijene komunikacijske vještine •Osnove znanja rada na računalu i poznavanje engleskog jezika POSLODAVAC NUDI: •Izvrsno radno okruženje •Stalno zapošljavanje •Odlične uvjete rada uz ugodnu i poticajnu radnu atmosferu •Stručan i kolegijalan tim •Stimulativna i stabilna primanja •Stimulativno radno vrijeme (rad u smjenama) •Dodatne edukacije i stručno usavršavanje •Samostalan rad uz savjete i mentorstvo ravnateljice Tihane Mazalin, dr.med.spec. ginekologije i porodništva Ako želite biti dio tima koji stremi kvaliteti, izvrsnosti te inovaciji u području zdravstvenih usluga, pošaljite nam svoj životopis putem maila. Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126563684
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.