Gerontodomaćin/ica  HZZ OGLAS

Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
pisana zamolba: Zadarska 4, 22 000 Šibenik
Ostale informacije:
GERONTODOMAĆICA
Mjesto rada: Šibenik, Šibensko-kninska županija
Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: Na određeno, novootvoreni poslovi
Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Smještaj: nema smještaja
Naknada za prijevoz: u cjelosti
Natječaj vrijedi od: 02.02.2023.
Natječaj vrijedi do: 09.02.2023.
Uvjeti na radnom mjestu: terenski rad

POSLOPRIMAC
-završena osnovna škola
- srednja škola 3 godine
- srednja škola 4 godine
Javni poziv za prijam u radni odnos na određeno vrijeme na projekt „Koračajmo skupa II“ UP.02.1.1.16.0222 u sklopu programa zapošljavanja žena „Zaželi“ – faza III UP.02.11.16 , koji je u skladu s europskim i nacionalnim preporukama o unapređenju položaja žena na tržištu rada i zaštite prava žena, kao i smjernicama politika zapošljavanja država članica EU , s naglaskom na promicanje socijalne uključenosti i suzbijanja siromaštva, posebice radi činjenice da će se kao sudionice ovih aktivnosti uključivati žene koje su u nepovoljnom slučaju na tržištu rada, a koje će pružati usluge potpore i podrške starijim i/ili nemoćnim osobama.
Projekt: Koračajmo skupa II UP.02.1.1.16.0222
Naziv i sjedište poslodavca: Udruga slijepih Županije Šibensko-kninske
Naziv radnog mjesta: Gerontodomaćica u sklopu projekta „Koračajmo skupa II“
Razina obrazovanja: osnovna škola niži razred, završena osnovna škola, srednja škola 3 god, srednja škola 4 godine
Vrsta zaposlenja: određeno ( 6 mjeseci)
Uvjeti radnog mjesta: terenski rad
Radno vrijeme: puno radno vrijeme (subota, nedjelja i državni praznici su neradni)
Mjesto rada: Šibensko-kninska županija
Rezultati natječaja: oglasna ploča u uredu Udruge slijepih županije Šibensko-kninske
Uži izbor kandidata proći će razgovor s poslodavcem.
Napomena: natječaj je otvoren od 02.02.2023. do 09.02.2023.

Napomene vezane za predavanje zamolbe:
Zamolbu s dokumentacijom poslati isključivo preporučeno poštom na adresu: Udruga slijepih županije Šibenko-kninske , Zadarska 4, 22000 Šibenik
Molbe zaprimljene izvan roka natječaja neće se uzimati u obzir, kao i molbe s nepotpunom dokumentacijom.
PREDNOST PRI ZAPOŠLJAVANJU IMAJU PRIPADNICE CILJNIH SKUPINA KOJE PRIPADAJU TEŽE ZAPOŠLJIVIM SKUPINAMA.
Zamolba treba sadržavati: Životopis
Uvjerenje o završenom obrazovanju. Ukoliko kandidatkinja nema završenu školu, molimo priložiti vlastoručno potpisanu izjavu.
Uvjerenje o nekažnjavanju
Potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje ( datum izdavanja nakon objave javnog poziva)da se odoba vodi u evidenciji nezaposlenih
Potvrda o stažu s mirovinskog osiguranja (e-radna knjižica)
Preslika osobne iskaznice
Potvrda o pripadnosti ranjivoj skupini

Za pripadnice ciljane skupine koje su ujedno i pripadnice neke od ranjivih skupina potrebno je dostaviti slijedeće: Žene od 50 godina i više – osobna iskaznica
Osobe s invaliditetom – nalaz, rješenje ili mišljenje relevantnog tijela vještačenja o vrsti, stupnju ili postotku oštećenja ili potvrde o upisu u Hrvatski registar osoba s invaliditetom
Žrtve trgovanja ljudima – uvjerenje/potvrda centra za socijalnu skrb iz kojeg je vidljivo da je pripadnica ciljane skupine žrtva trgovanja ljudima
Žrtve obiteljskog nasilja – uvjerenje/potvrda centra za socijalnu skrbiz kojeg je vidljivo da je pripadnica ciljane skupine žrtva obiteljskog nasilja
Azilantice – odluka o odobrenju azila kojuizdaje MUP
Žene koje su izašle iz sustava skrbi (domova za djecu) i udomiteljskih obitelji, odgojnih zavoda i sl. – rješenje /uvjerenje centra za socijalnuskrb o prekidu prava na smještaj kao oblika skrbi izvan vlastite obitelji
liječene ovisnice – potvrda institucije/udruge/pravne osobe da se liječila od ovisnosti o drogama povratnice s odsluženja zatvorske kazne uznazad 6 mjeseci – potvrda o otpuštanju
Pripadnice romske nacionalnemanjine – izjava osobe o pripadnosti nacionalnoj manjini
Beskućnice – rješenje centra za socijalnu skrb o smještaju u privatilište/prenoćište odnosno o korištenju usluge poludnevnog boravka ili potvrda pružatelja usluga smještaja u prihvatilište/prenoćište ili pružatelja usluge poludnevnog boravka da je osoba korisnik usluge ili uvjerenje/potvrda centra za socijalnuskrbiz kojeg je vidljivo da je pripadnicaciljane skupine beskućnica
Dodatne ranjive skupine ili drugi jednakovrijedan dokument nadležnih institucija iz kojeg je vidljivo da se radi o pripadnici ranjive skupine.

Poslodavac
Poslodavac: Udruga slijepih županije Šibensko – kninske
Kontakt: pismena zamolba : Zadarska 4

Opis poslova:
-čišćenje stambenog prostora korisnika
-pripreme obroka
-pomoć kod dostave namirnica
-pomoć u održavanju osobne higijene
-plaćanje računa,razgovor i druženje
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
130032599
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.