Gerontodomaćin/ca

17 dana
Poslodavac:
Helping hands d.o.o. za trgovinu i usluge
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
08.05.2018.
Mjesto rada:NJEMAČKA
Broj traženih radnika:12
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:Helping hands d.o.o. za trgovinu i usluge
Kontakt:mobitel: 097 6073701 e-mailom: helping.hands.zagreb@gmail.com
Ostale informacije:

Opis poslova: - vođenje kućanstva (spremanje, čišćenje, pranje) - prehrana (nabava namirnica, kuhanje, pomoć pri hranjenju) - osobna higijena (podrška za pranje, kupanje) - mobilnost (pomoć pri hodanju, vozačke usluge, šetnja) - zabava (čitanje, druženje) - dežurnost Uvjeti: - poznavanje njemačkog jezika - završena osnovna ili srednja škola - iskustvo u njegovanju starije/nemoćne osobe - vozačka dozvola “B” kategorije je poželjna, ali nije uvjet Ostalo: - smještaj i hrana su osigurani u stambenom objektu njegovane osobe - troškove puta u oba smjera u cjelosti snosi poslodavac - radni odnos se zasniva na određeno vrijeme u minimalnom trajanju od tri mjeseca" Poslodavac snosi trošak smještaja i prijevoza. Radi se o izaslanim radnicima.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91666200

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare