Gerontodomaćica  HZZ OGLAS

Rok prijave:
02.06.2023.

Mjesto rada:
KOPRIVNICA, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: TRG EUGENA KUMIČIĆA 17, 48000 KOPRIVNICA
pisana zamolba: Trg Eugena Kumičića 17, 48000 Koprivnica
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
KLUB ZA STARIJE OSOBE „MARIŠKA“ TRG EUGENA KUMIČIĆA 17 48 000 KOPRIVNICA U Koprivnici, 16.05.2023. NATJEČAJ za radno mjesto: Gerontodomaćica, 1 izvoditelj Na radno mjesto gerontodomaćice prima se jedna osoba na puno radno vrijeme. Ugovor o radu sklapa se na određeno vrijeme i traje najdulje do 31.12.2023. godine, uz obavezni probni rok od mjesec dana. Na natječaj se mogu prijaviti osobe koje zadovoljavaju slijedeće uvjete: - završena osnovna škola, - završena izobrazba za gerontodomaćicu/njegovateljicu - mogućnost obavljanja terenskog posla biciklom Prednost pri zapošljavanju/dodatni uvjeti: - vozačka dozvola B kategorije
Opis posla: Gerontodomaćica pruža pomoć osobama starije životne dobi u njihovom kućanstvu. Pruža usluge koje obuhvaćaju organiziranje prehrane, kućanske poslove, održavanje osobne higijene te posredovanje u ostvarivanju prava, razgovor i druženje, na području grada Koprivnice i prigradskih naselja. Potrebna dokumentacija: Zamolba za zaposlenje,
Životopis,
Uvjerenje da se protiv osobe ne vodi istražni ili kazneni postupak,
Uvjerenje o završenom obrazovanju i izobrazbi
Preslika osobne iskaznice.
Prijave se mogu dostaviti osobno na adresu: Klub za starije osobe „Mariška“ Trg Eugena Kumičića 17, 48 000 Koprivnica Ili putem maila: [email protected] od 16. svibnja do 26. svibnja 2023. godine.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133410529
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje