Gerontodomaćica (m/ž)  HZZ OGLAS

Rok prijave:
10.10.2022.

Mjesto rada:
OBROVAC, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
7
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Link 2 EU, 10000 Zagreb, Jezerska 63
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Projekt „Zaželi – program zapošljavanja žena-faza III“ u skladu je s europskim i nacionalnim preporukama o unapređenju položaja žena na tržištu rada i zaštite prava žena, kao i sa smjernicama politika zapošljavanja država članica EU s naglaskom na promicanje socijalne uključenosti i suzbijanja siromaštva, posebice radi činjenice da će se kao sudionice ovih aktivnosti uključivati žene koje su u nepovoljnom položaju na tržištu rada, a koje će skrbiti o starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju.
Projektom je predviđen odabir i zapošljavanje žena za pomoć u kući tijekom 6 mjeseci.
U okviru projekta provesti će se program osposobljavanje žena za poslove gerontodomaćice u cilju jačanja njihovog radnog potencijala i to za svih 7 žena.
ŽENE ZA POMOĆ U KUĆI
Broj traženih osoba: 7
Mjesto rada: Obrovac
Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Vrsta ugovora: ugovor o radu na određeno vrijeme od 6 mjeseci
OPIS POSLOVA
Žene zaposlene putem projekta A1 via A2 faza 2 će svojim radom i aktivnostima poboljšati kvalitetu života krajnjim korisnicima, pružajući im pomoć u dostavi namirnica, pomoć u pripremi obroka u kućanstvima krajnjih korisnika, pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova krajnjih korisnika, pomoć u socijalnoj integraciji, pomoć u posredovanju u ostvarivanu raznih prava (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.), pružanje podrške krajnjim korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo, pratnju i pomoć u raznim društvenim aktivnostima.
Svaka zaposlena žena pružat će potporu i podršku za najmanje šest (6) krajnja korisnika.
UVJETI
- završeno najviše srednjoškolsko obrazovanje,
- punoljetnost
- hrvatsko državljanstvo
- nezaposlene žene koje su prijavljene u evidenciji HZZ-a
U prijavi na ovaj Javni poziva kandidatkinje trebaju navesti svoje osobne podatke ( ime i prezime, datum i mjesto rođenja, OIB, adresu stanovanja, broj telefona i po mogućnosti e-mail adresu) te dostaviti sve tražene priloge i informacije tražene ovim pozivom.
Uz vlastoručno potpisanu prijavu, kandidatkinje su dužne priložiti sljedeće dokumente u izvorniku ili neovjerenoj preslici:
- životopis
- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku svjedodžbe ili potvrdu o stečenoj stručnoj
spremi),
- Uvjerenje o vođenju u evidenciji nezaposlenih osoba koju vodi HZZ
- Preslika radne knjižice ili eradna knjižica (dostupno na platformi eGrađani ili u Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje)
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
127030587
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje