Gas Wasser Heizung Installateur (m/w/d)

Mjesto rada:
Andrichsfurt, Österreich (Öberösterreich, Linz Umgebung)
Rok prijave:
03.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KADRA JOBS, sa sjedištem u Zagrebu, svojim klijentima - poslodavcima i posloprimcima pruža višedimenzionalnu uslugu posredovanja u zapošljavanju u Hrvatskoj, Njemačkoj, Nizozemskoj te Austriji.
Posloprimcima, uz pronalazak adekvatnog zaposlenja, nudimo i edukativni segment s tečajevima njemačkog i engleskog jezika po strukama, stručnu pripremu za razgovor za posao te prijevode s ovjerom sudskog tumača.
Osim obavljanja cjelokupnog selekcijskog procesa i niza edukativnih radionica, za poslodavce smo pouzdan partner u segmentu ljudskih potencijala - HR Business Partner.
Pridružite se onima koji nam poklanjaju svoje povjerenje od 2017.

Aufgaben:
• Installation und Anschluss von Gas-, Wasser- und Heizungssystemen
• Service- Wartungs- und Reparaturarbeiten
Posebne pogodnosti:
Entlohnung:
• 14,73€ brutto/Stunde + 26,40€/Arbeitstag Diät + 15€/Arbeitstag Nächtigung (Einzelzimmer)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Österreich

Znanja i kvalifikacije:
Ihr Profil:
• Gute Praxis/Erfahrung
• Deutsch; PKW

Kontaktdaten:
+385 91 5133 802 (WhatsApp, Viber)

Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B