Frontend web developer (m/ž)  HZZ OGLAS

WOOM DIGITAL društvo s ograničenom odgovornošću za informatičke usluge
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
31.05.2023.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Rad na izgledu web trgovina temeljenih na Magento platformi. Po potrebi rad na izgledu web stranica na drugim platformama.
Uvjeti prijave: Vrlo dobro znanje korištenja CSSa (flexbox, grid, gulp/grunt) - iskustvo nije važno, no bitno je da kandidat zna samostalno oblikovati stranicu od početka do kraja.
Dobro znanje korištenja Javascripta (vanilla JS, jQuery)
Dobro znanje korištenja dizajnerskih alata (Adobe XD, Figma ili sl.)
Link na portfolio radova, ako postoji
Motivacijsko pismo duljine namjanje kartice teksta, natipkano osobno, bez uporabe AI tehnologije (ChatGPT, Bard i slično). Prijave bez motivacijskog pisma neće se razmatrati
Način prijave: Isključivo mailom na [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133365208
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje