Frontend developer (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
15.02.2019.

Connecto Mare d.o.o. je DMC specijaliziran za prijevoz putnika sa sjedištem u Splitu koji je svoje poslovanje proširio na cijelu Europu te se pozicionirao kao predvodnik u ovoj vrsti prijevoza u Hrvatskoj i Austriji; iz razloga širenja na nova tržišta tražimo nove djelatnike.

Naša europska mreža transfera temelji se na timskom radu više od 50 višejezičnih zaposlenika, vlastitoj floti vozila, vlastitom modernom informatičkom sustavu te izvrsno organiziranoj administraciji i mreži partnera diljem EU.

Glavni cilj našeg poslovanja je dati klijentima osjećaj partnerstva, dobru uslugu, sigurnost i dostupnost uz najbolju cijenu na tržištu.

Tražimo izvršitelja (m/ž) za radno mjesto:

Kao dio Connecta bit ćete adekvatno nagrađeni za uloženi trud, radit ćete u dinamičnom poslovnom okruženju i stjecati međunarodno iskustvo. U potrazi smo za pozitivnim i motiviranim osobama, odanim radnicima koji žele biti dio jedinstvenog tima.

Opis posla:

Razvijanje i optimiziranje postojećih web stranica. Konstantno radimo na unapređenju usluge i optimiziranju web stranica da ostanemo vodeći na tržištu usluge transfera. Radi se u postojećem timu u ugodnoj radnoj atmosferi i tražimo osobe koje mogu doprinijeti postojećim aplikacijama svojim znanjem i iskustvom.
  • raditi na web-aplikaciji koja služi za bookiranje prijevoza
  • raditi na responsive dizajnu
  • optimizirati postojeći kod
  • istraživati, učiti i usavršavati uporabu novih tehnologija
Uvjeti:
  • radno iskustvo u Frontendu; što više to bolje!
  • vrlo dobro poznavanje Javascripta / jQueryja, HTML-a i CSS-a
  • reference, pogotovo u slučaju prethodnog rada na sličnim projektima
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u pismu i govoru
  • responsive design
  • prednost za poznavanje PHP-a i MySQL-a
  • poznavanje GIT-a
  • aktivno sudjelovanje u brainstorm sastancima

O tvom kodu ovise stotine tisuće putnika diljem Europe. Organiziraj rezervacije, vozila, vozače i transfere i svojim izvrsnim programiranjem/web dizajnom poveži ih u globalnu mrežu za prijevoz.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski (izvrsno)

Što nudimo:
  • stalno zaposlenje
  • odlična primanja i menadžeri koji cijene tvoj trud
  • mogućnost napredovanja
  • opuštena, prijateljska atmosfera i uhodani timovi
  • moderan ured sa svime što trebaš za ugodan rad

Zvuči primamljivo? Možeš se zamisliti kao dio naše međunarodne tvrtke? Ako da, odmah nam pošalji svoj životopis, motivacijsko pismo i bilo kakve dodatne materijale koje smatraš važnima za ovaj posao. Radujemo se tvojoj prijavi! Molimo te da to učiniš putem LINKA ZA PRIJAVU