Front-end programer s iskustvom u React / Nextjs-u (m/ž)

Mjesto rada:
ured u Rijeci ili remote
Rok prijave:
18.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Trenutno razvijamo više e-commerce projekata i web aplikacija za koje trebamo front-end programera s iskustvom u React/Nextjs-u.

Iconis d.o.o., je tvrtka s 15 godina iskustva u razvoju web stranica, internet trgovina, web aplikacija, digital marketing strategije te UI/UX dizajna.

Naš stack:

Reactjs
Nextjs
Vuejs
Nuxtjs
Python
Django Framework
Saleor Commerce
PHP
Wordpress
Digital Ocean
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos
Potrebne godine iskustva: 3+ godine
Potrebno znanje jezika: engleski jezik

Uvjeti:
- iskustvo u korištenju napredne CSS metode stiliziranja, dobro poznavanje React.js, Next.js, Typescript te GraphQL ili REST API

Ostali uvjeti:
- odlične komunikacijske vještine
- timski igrač

Mjesto obavljanja posla: naš ured u Rijeci ili remote.

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine