Front-end programer s iskustvom u React.js (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka ili remote
Rok prijave:
18.08.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Trenutno razvijamo više e-commerce projekata i web aplikacija za koje trebamo front-end programera s iskustvom u React.js.

Iconis d.o.o. je tvrtka s 15 godina iskustva u razvoju web stranica, internet trgovina, web aplikacija, digital marketing strategije te UI/UX dizajna.

Naš front-end stack:
• React.js
• Next.js
• Vue.js
• Nuxt.js

Mjesto obavljanja posla: naš ured u Rijeci ili remote.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo u korištenju napredne CSS metode stiliziranja, dobro poznavanje React.js, Next.js, Typescript te REST API ili GraphQL

Ostali uvjeti:
- odlične komunikacijske vještine
- timski igrač

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine