Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 05.09.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Front End / Back End developer (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Media Boss j.d.o.o.
Kategorija:
Informatika i telekomunikacije
Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
05.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta: Tražimo FE,BE i UI/UX developere

Aktivno sudjelovanje u kreiranju korisničkog iskustva na projektu
Osiguranje tehničke izvedivosti dizajna
Razvoj postojećih i novih funkcionalnosti za korisnike
Priprema koda za produkcijsku implementaciju
Kontrola kvalitete koda izrađenog od treće strane
Suradnja sa internim korisnicima u svrhu rješavanja poslovnih problema i izazova
Posebne pogodnosti:Rad na projektu globalne razine,mogućnost udjela u projektu.

Molimo da svoja dosadašnja iskustva,radove,CV pošaljete na pplsreport@gmail.com .

Sve vaše prijave će biti pregledane te ćete biti kontaktirani za online intervju.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme, honorarni posao, student servis
Županija:Sve županije

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:OD KANDIDATA OČEKUJEMO

Prediplomski,Diplomski studij tehničkog ili informatičkog smjera (nije nužnost) (FER, FOI, PMF, TVZ)
Znanje Angularjs, Jhipster, Rest, Json ,JavaScripta (jQuery), HTML5, CSS3
Responsive web design kao način razmišljanja
Rad sa CSS predprocesorima SAAS ili LESS, poznavanje nomenklatura
Iskustvo rada sa web servisima (REST API)
Iskustvo sa Foundation i/ili Bootstrap frameworkom
Poželjno poznavanje JavaScript frameworka poput AngularJS-a
Poželjno poznavanje sustava za verzioniranje
Pozitivan i proaktivan odnos prema radu i poštivanje rokova
Sposobnost za rad u timu koji promovira suradnju, agilnost i proaktivnost
Orijentiranost prema rješavanju problema i spremnost na izazove
Odlično znanje engleskog jezika.

Kontakt e-mail:
pplsreport@gmail.com
Minimalna stručna sprema:Nesvršen fakultet/viša škola
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:napredno
Potrebno radno iskustvo:dvije godine
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare