Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 24.09.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Flexo strojar/ka  HZZ OGLAS

- dana do isteka
HON-ING društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i grafičke usluge
Mjesto rada:
Sveti Križ Začretje
Rok prijave:
24.09.2020.

Mjesto rada:
SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: Vrankovec 11/b, 49223 Sveti Križ Začretje
e-mailom: hon-ing@hon-ing.hr
Ostale informacije:
Opis posla: RAD NA FLEXO TISKARSKIM STROJEVIMA - priprema tiska i tisak na stroju za flexotisak - miješanje boja i tisak spot boja (miješanih boja) i colora - priprema magnetskih štanci i premazivanje štance prije arhiviranja i vraćanja na skladište - bilježenje osnovnih parametara tiska na RN za kvalitetnu ponovljivost otiska u idućoj nakladi kada je to potrebno - vođenje arhiviranih zapisa o osnovnim parametrima tiska (receptura boja, aniloxa i ostalih potrebnih parametara) kod prvog tiska za kvalitetnu ponovljivost otiska u idućoj nakladi kada je to potrebno - pranje tiskovnih agregata - izmjena (montaža) anilox valjaka - pranje anilox valjaka - podešavanje valjaka ( tiskovnog, temeljnog i anilox-a ) - podešavanje prvog otiska prema definiranom standardu (uzorku) i ovjera datumom i potpisom - označavanje naklade identifikacijskim flomasterom - zapisivanje izvršenog rada i vremena na RN uz ovjeru potpisom i datumom - prijava i odjava svakog RN u programu , upisivanje otisnute količine i metraže u program - podmazivanje i održavanje stroja (dnevno, tjedno) - prijava kvara ili oštećenja stroja ili popratne opreme i uređaja voditelju proizvodnje ili smjene - obavještavanje voditelja proizvodnje ili smjene o svim poteškoćama dobivanja kvalitetnog otiska i eventualnim zastojima, te razlozima zbog kojih je do njih došlo - čišćenje stroja i radne okoline - pridržavanje svih odredbi i izvršenje poslova po nalogu voditelja proizvodnje ili smjene - direktno odgovoran voditelju proizvodnje i smjene
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
108067232
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.