Fizioterapeut / Fizioterapeutkinja

348 dana
Poslodavac:
akut International
Kategorija:
Moda, ljepota i sport, Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
27.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta: akut...INTERNATIONAL
Njemačka tvrtka za zapošljavanje s uredima u više od 30 gradova pruža širok spektar mogućnosti i različitih radnih modela na teritoriju čitave Njemačke

Kroz četiri desetljeća iskustva specijalizirali smo se za medicinsko i pedagoško tržište rada, naši klijenti su bolnice, sveučilišne i rehabilitacijske klinike, domovi za njegu starijih i nemoćnih, privatne ordinacije, ambulantne njege, kao i razne vrste drugih specijaliziranih zdravstvenih, socijalnih i edukacijskih ustanova. Brzo, efkasno i u potpunosti besplatno Vam pronalazimo odgovarajućeg poslodavca na području Njemačke ili Vas zapošljavamo direktno kod nas i pomažemo Vam u procesu nostrifkacije.
Ako želite sami izabrati svoj smjer u profesionalnom razvoju i poslodavca koji će vas u tome poticati, tada smo mi Vaš izbor.

FIZIOTERAPEUT / FIZIOTERAPEUTKINJA
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:ŠTO NUDIMO
• siguran i neograničeni radni ugovor
• božićnicu i regres
• fleksibilno radno vrijeme
• dodatke za rad noću / vikendom / blagdanima
• osiguran povoljan smještaj ili pomoć u pronalasku istog
• osobnog savjetnika i pomoć pri nostrifkaciji diplome
• godišnji odmor do 30 dana
• mogućnost dobivanja službenog vozila za privatno korištenje
• plaćen javni gradski prijevoz
• razne team-building evente
Osobni prihodi su individualni i ovise o Vašem iskustvu, kvalifkacijama,
razini znanja njemačkog jezika i dodatnim stručnim edukacijama.

UVJETI I POTREBNA ZNANJA
• SSS/VŠS fzioterapeutskog smjera
• znanje njemačkog jezika na B2 razini i/ili spremnost na učenje
• pripravnički staž i položen stručni ispit
• dodatne edukacije iz struke su prednost
• osjećaj za rad s ljudima
• državljanstvo članice EU ili dozvola za rad u Njemačkoj

KONTAKTIRAJTE NAS
Pošaljite Vaš životopis na njemačkom, hrvatskom, engleskom jeziku ili nas
jednostavno kontaktirajte:
00491621026086 (mobilni broj)
Pravila o zaštiti podataka možete pronaći pod linkom:

Ihr Ansprechpartner:
Herr Ivan Jakovina
Tel.: 0049 (0) 30 / 59008-3531
info@akut-international.com
www.akut-international.com
akut...INTERNATIONAL
Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: akut International
Adresa:Hildesheimer Straße 47, 30169 Hannover
Država:Germany
Internet adresa:www.akut-international.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare