Financijski knjigovođa m/ž  HZZ OGLAS

M-P-BETON d.o.o. za graditeljstvo
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
03.02.2023.

Mjesto rada:
SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: – obavljanje knjiženja URA, IRA, izvodi i usklađenja knjigovodstvene dokumentacije – obračun PDV-a, vođenje blagajne, ostalih van knjigovodstvenih evidencija i slično – praćenje i primjena zakonske regulative u računovodstvu – platni promet (net banking), ePorezna, eFina i slično – sudjelovanje u sastavljanju završnog računa i statističkih izvještaja GFI, pripremnih radnji za provođenje revizije financijskih izvještaja te aktivno sudjelovanje – komuniciranje i održavanje dobrih odnosa s partnerima
Što očekujemo od kandidata: Osim tri godine iskustva u računovodstvu na istim ili sličnim poslovima, od kandidata očekujemo da ima završen ekonomski fakultet, poželjno financijsko-računovodstvenog usmjerenja, napredno korištenje MS office paketa i slično. Osim formalnih uvjeta očekujemo da: – bude temeljit, odgovoran i pouzdan, da ima razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, da bude proaktivan i samostalan u poslu ali da istovremeno bude spreman raditi u timu, te svakodnevno pronalaziti prilike za usvajanje novih znanja i vještina
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129772591
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje