Financijski administrator EU projekta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.03.2018.
Plaća:
od 664 € do 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Podrška u administrativnom vođenju projekata, primarno projekata koji se financiraju iz EU fondova, ali i drugih izvora financiranja (Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva, tijela javne uprave, privatni sektor) što uključuje praćenje potrošnje proračuna, korištenja resursa, evidencije rada stručnjaka na projektima i sl.
Priprema financijskih izvješća za potrebe provedbe i realizaciju projekata.
Kreira i radi na praćenju trošenja financijskih sredstava pojedinačno po projektima.
Prema Zakonu o vođenju računovodstva neprofitnih organizacija priprema i kompletira dokumentaciju za knjigovodstvo.
Koordinira prikupljanje financijskih podataka i dokumentacije od svih uključenih partnera u pojedinom projektu za potrebe arhiviranja, praćenja provedbe i izvještavanja.
Posebne pogodnosti:
• Pozitivno radno okruženje i kvalitetne međuljudske odnose na radnom mjestu
• Priliku za osobni, profesionalni razvoj i učenje
• Rad u stimulativnom i kreativnom okruženju
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Završen diplomski sveučilišni studij ekonomije (magistar ekonomije) odnosno prijašnji sveučilišni dodiplomski studij (VSS, diplomirani ekonomist)
Od kandidata očekujemo:
- visoku razinu govornog i pisanog engleskog jezika
- poznavanje pripreme i analize financijskih izvještaja
- visoku razinu organizacijskih vještina uz orijentaciju na rezultate i rokove
- visoku razinu organizacijskih i komunikacijskih vještina
- izvrsno poznavanje rada na računalu
- motiviranost, proaktivnost, sposobnost za samostalan i timski rad
- sistematičnost i točnost.
Prednost će imati kandidati koji pokažu:
- poznavanje administriranja projekata financiranih iz europskih strukturnih i investicijskih fondova, uključujući izvještavanje s financijskog i/ili pravnog aspekta

Kontakt e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno