Event tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo najkreativnija ekipa u Hrvatskoj (a i šire) za organizaciju proslava, evenata, konferencija. Naš je posao stvaranje jedinstvenih doživljaja koji se pamte.

Svojim klijentima nudimo podršku u kompletnoj organizaciji i realizaciji evenata: tehničku video, audio i light podršku, osmišljavanje i realiziranje scenografskih rješenja te kompletnu logističku podršku – skladištenje, transport, manipulaciju i distribuciju. S ponosom možemo reći da iza nas stoji velik broj uspješno organiziranih konferencija, koncerata i festivala kao što su Ultra Europe festival, LEAP Summit i Windays.

Trudimo se dobro brinuti i o našim klijentima i o našim zaposlenicima pa zbog povećane količine posla tražimo više izvršitelja za poslove Event tehničara (m/ž).

Posao uključuje ove poslove i zadatke:
- brigu i upravljanje event opremom od skladišta do lokacije eventa
- pripremu, utovar i istovar opreme
- montažu i demontažu event opreme na lokaciji
- slaganje i brigu oko opreme u skladištu i skladišnog prostora
- prijavu kvarova na opremi i prijavu potreba za nabavkom potrošnog materijala
- ispunjavanje dokumentacije vezane uz radne sate, terenski rad i korištenje službenih vozila
Posebne pogodnosti:
Ako želite...
- dinamičan i raznolik posao s puno kretanja
- putovanja po cijeloj Hrvatskoj, a ponekad i u inozemstvu
- sudjelovanje na velikim i važnim projektima
- rad u dobroj ekipi koja si hoće uskakati i pomagati
- redovita primanja
- službeni mobitel i svu potrebnu opremu za rad
- mogućnost nagrađivanja obzirom na rezultate rada
- mogućnost učenja novih vještina i napredovanja
- mogućnost dogovaranja o poslovnim i privatnim idejama i obavezama, i drugim životnim stvarima
- besplatni gablec na poslu utorkom
- jedinstveni posao koji se pamti
... prijavite se na naš natječaj!
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema

Od naših budućih Event tehničara (m/ž) očekujemo:
- odgovornost i radišnost
- komunikativnost i spremnost na timski rad
- osnovno znanje rada na računalu

Znanja, vještine i certifikati koji su prednost, ali nisu uvjet za prijavu na natječaj su:
- prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola B kategorije
- vozačka dozvola E kategorije
- diploma o stručnoj spremi ili svjedodžbe o stručnoj osposobljenosti – zanimanje vozač
- KOD 95
- dozvola za upravljanje viličarom
- položen ispit iz zaštite na radu
- osnovno znanje engleskog jezika
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro