Ethereum Developer (Solidity) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo iskusnog Solidity programera (M/Ž) koji bi se pridružio našem timu.

ZADACI I ODGOVORNOSTI:
Razvoj aplikacija i pametnih ugovora na blockchain sustavima.

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
• Sposobnost učinkovitog izražavanja ideja
• Istančane vještine slušanja za davanje i primanje povratnih informacija
• Izvrsno poznavanje engleskog (pismeno i usmeno)
• Velika pozornost posvećena detaljima
• Obraćanje pažnje na detalje
• Poznavanje dobrih programerskih praksi
• Volja za konstantnim napretkom i učenjem novih tehnologija i jezika
• Sposobnost za timski rad i komunikaciju
Posebne pogodnosti:
MI NUDIMO:
• Rad u jakoj regionalnoj tvrtci, dinamičnost i mogućnost profesionalnog razvoja
• Osigurana računalna i tehnička oprema
• Samostalnost I fleksibilnost u obavljanju radnih zadataka
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
OBAVEZNO:
• Iskustvo u pisanju aplikacija i pametnih ugovora u Solidity-u
• Visoka razina razumijevanja blockchaina i kripto
• Iskustvo u radu s Ethereum razvojnim alatima
• Poznavanje bar jednog skriptnog jezika
• Osnovno razumijevanje OOP principa
• Iskustvo u korištenju Linuxa
• Poznavanje rada s alatima za kontrolu revizija (primarno Git)

POŽELJNO:
• Osnovno razumjevanje C++ (mogućnost čitanja i razumjevanja ++ koda)
• Iskustvo s Web3j ili Web3js frameworkom
• Poznavanje i osnovno iskustvo u radu s no-schema bazama (NoSQL)
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno