Elektrotehničar u ljevaonici aluminija (m/ž)

Mjesto rada:
Königsbronn, Njemačka
Rok prijave:
30.11.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- ustanoviti tehničke greške na strojevima u SPS-u
- popravak električnih agregata
Posebne pogodnosti:
Kandidati za zaposlenje mogu očekivati izazovan i raznolik posao u kojem mogu primjeniti svoje tehničko znanje i razvijati svoja znanja i vještine te poštenu nagradu za svoj rad prema njemačkim standardima i zakonima.
Poduzeće će kandidatima osigurati radnu dozvolu i pomoći u pronalasku smještaja.
Poduzeće se nalazi oko 700 km od Zagreba.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- obavezno poznavanje njemačkog jezika
- minimalno 1 godina iskustva u metalnoj ili srodnoj struci
- iskustvo u programiranju Simatic S7
- sklonost timskom radu
- spremnost na odgovoran, savjestan i predan rad
- spremnost na rad u smjenama
- prilagodljivost novim uvjetima
- spremnost na učenje

Molimo kanditate da uz prijavu za posao, na e-mail adresu: [email protected] , obavezno pošalju fotografiju, dokaze o završenoj stručnoj spremi, dokaze o radnom iskustvu, presliku osobne iskaznice i presliku putovnice.
Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

Molimo prijavite se na e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina