Elektrotehničar / Namatač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoga klijenta KONČAR Energetski transformatori d.o.o. traži motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

ELEKTROTEHNIČAR - NAMATAČ (m/ž)
Mjesto rada : Grad Zagreb - Jankomir
Više izvršitelja

ODGOVORNOSTI:
• Priprema namota za montažu transformatora,
• Odlaganje namota u peć i vađenje namota iz peći
• Priprema materijala i dijelova za namatanje namota transformatora
• Savijanje izvoda i bandažiranje
• Izrada namota i ugradnja ugradbenih dijelova u namote transformatora
• Rad na siguran način i po pravilima zaštite na radu
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS elekto ili strojarskog usmjerenja
• Iskustvo u radu poželjno

NUDIMO:
• Ugodno i profesionalno radno okruženje

Molimo zainteresirane da se prijave do 15.01.2017. putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola