Elektrotehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Leipzig, Berlin, Nürnberg, Erfurt, Dresden - Njemačka
Rok prijave:
30.10.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
• Instalacija, održavanje i servis optičkih kablova
• Ugradnja razvodnih ormara, priključnih elemenata i dodatne opreme
• Postavljanje, ispitivanje i održavanje niskonaponskih i telekomunikacijskih instalacija
• Optimizacija i modernizacija postojećih uređaja
• Izrada dokumentacije o provedenim aktivnostima

Nudimo:
• Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
• Stimulativna i stabilna primanja
• Podrška prilikom preseljenja, traženja smještaja, prijave i ostale administracije
• Osiguran tečaj njemačkog jezika do B1 razine
• Mogućnost dodatnog učenja i usavršavanja
Posebne pogodnosti:
• Posao za budućnost s ugovorom o radu na neodređeno vrijeme i dugoročnom perspektivom
• Pošteno plaćanje s dobrim mogućnostima napredovanja
• Uzbudljivi i raznoliki zadaci kroz različite projekte
• Moderno i bogato tehnički opremljeno vozilo vrhunske opreme
• Ugodna radna atmosfera u motiviranom timu
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno SSS elektrotehničkog smjera
• Vozačka dozvola B kategorije
• Proaktivnost, odgovornost i ustrajnost u poslu
• Poželjno iskustvo u sličnim poslovima
• Poželjno znanje njemačkog jezika A2

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za 'Brzu prijavu'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B