Elektrotehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Vorarlberg, Austrija
Rok prijave:
30.09.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Inspekcija i održavanje električnih sustava u proizvodnji
- Otklanjanje problema i opsti popravci strojeva
- Izmjena i rješavanje problema postojećih sustava i puštanje u rad novih sustava
- Razne električne instalacije, pretvorbe i nove instalacije
- Sudjelovanje u različitim projektima (modernizacija, puštanje u pogon)
Posebne pogodnosti:
Ponuda je namijenjena samo osobama koje imaju državljanstvo EU.

- Zaposlenje na njemačkim uvjetima – austrijski poslodavac (ne u delegaciji)
- Atraktivna plaća 13,53 EUR bruto / satnica + 26,40 EUR neto na odrađeni dan
- Smještaj organizira i plaća poslodavac radnim danima
- Zdravstveno osiguranje
- Doprinose i poreze poslodavac plaća u Austriji
- Avansi plaćeni svaki tjedan u gotovini ili na hrvatski/ austrijski račun
- Mogućnost prekovremenog rada (ako ta opcija nije dostupna – obavjestićemo vas
o tome)
- Mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
- Podršku naših konzultanata u koordinaciji zapošljavanja
- Mogućnost redovitih putovanja u Hrvatsku
- Pravo na odmor
- Naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
- Komunikativno znanje njemačkog jezika
- Stručna sprema u struci
- Iskustvo u gore navedenoj profesiji
- Vozačka dozvola kategorija B
- Vlastiti automobil
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B