Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 24.05.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Elektroničar (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
24.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja.

Tražimo samostalnu, organiziranu i visoko motiviranu osobu na poziciji:

Opis poslova:

• instalacija, održavanje, kontrola i popravak pametnih vaga
• rad u uredu i na terenu
• edukacija korisnika i pružanje korisničke podrške
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• tražimo osobu s tehničkom pozadinom koja se razumije u elektroniku, elektronske uređaje
• spretna, marljiva, snalažljiva i pouzdana
• min. SSS, poželjno dvije godine iskustva
• vozačka dozvola kategorija B

Nudimo:
• stalan radni odnos uz redovita primanja
• dinamičan posao uz mogućnost usavršavanja
• ugodnu atmosferu jer brinemo o našim zaposlenicima

Ukoliko ispunjavate navede uvjete i mislite da ste Vi osoba koja će osnažiti naš tim, pošaljite motivacijsko pismo i CV putem linka za prijavu.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B