Elektroničar/ka i  HZZ OGLAS

HAVAS - Zemaljske usluge društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
08.08.2022.

Mjesto rada:
VELIKA GORICA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: 10410 Velika Gorica, Ulica Rudolfa Fizira 1
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: Rad i održavanje elektroničke opreme i uređaja. Rad i održavanje opreme i uređaja automatike. Vođenje evidencije i dokumentacije o intervencijama na uređajima. Sudjelovanje u instaliranju i puštanju u rad nove opreme. Predlaganje i provođenje poboljšanja i unapređenja na elektroničkim uređajima. Pregled i popravak, tekuće održavanje elektro instalacija na vozilima i spec. aerodromske opreme. Izradu dijelova el. instalacije i popravak složenih el. sklopova u spec. aerodromskim vozilima. Adaptaciju el. uređaja i el. sklopova na vozilima i agregatima. Ispitivanje i kontrola rada opreme s izradom ispitnih protokola. Izrada plana izvođenja planiranih zadataka održavanja te plana zahvata investicijskog održavanja elektronike na vozilima i spec. aerodromskoj opremi. Kontrola rada vanjskih servisera u području svog djelokruga rada.
Uvjeti •Završeno minimalno srednjoškolsko obrazovanje •Najmanje šest mjeseci radnog iskustva •Poznavanje engleskog jezika •Znanje uredskih programa MS Office •Vozački ispit "B" kategorije
Dodatni poželjni uvjeti •Poznavanje informacijskih tehnologija •Poznavanje analogno-digitalnih sklopova, PLC kontrolera. •Poželjno iskustvo u održavanju teretnog programa/specijalnih vozila. •Visoka razina odgovornosti •Dobre komunikacijske vještine •Spremnost na timski rad •Orijentiranost cilju i proaktivnost
Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.
Nudimo •Rad na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu •Stabilna primanja uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za Uskrs, novčani dar za rođenje djeteta, te druge jednokratne isplate) •Subvencioniranu prehranu •Parking •MultiSport karticu Pisanezamolbe s prilozima slati na adresu: HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: [email protected], s naznakom „Elektroničar/ka I“ Prijavi priložiti: - životopis; - dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica), - presliku osobne iskaznice, - svjedodžbu o završenoj školi, - važeće uvjerenje o nekažnjavanju, - ispis staža iz HZMO-a. - vozačka dozvola B kategorije Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123248378
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje