Elektromonter (m/ž)

Mjesto rada:
Inozemstvo
Rok prijave:
26.07.2018.

Mjesto rada: Inozemstvo

Osnovna djelatnost poduzeća DORSSEN HRM d.o.o. je montaža industrijskih strojeva i uređaja. Poduzeće se zadnjih godina razvilo u renomiranog izvođača montaže zahtjevnih transportnih sustava u proizvodnji, logistici, farmaciji te na brojnim drugim područjima gdje se koriste valjkasti, tračni ili lančani transporteri. Također montiramo visoko regalne dizalice, konstrukcije i skladišnu procesnu tehniku.
Naši naručitelji su svjetski ponuđači logističkih sustava.
Radove izvodimo po cijeloj Europi i drugim državama svijeta s uređenim političnim sustavom i gospodarstvom.
Zbog povećanog obima posla tražimo nove elektromontere za rad na terenu, odn. u inozemstvu. Prijevoz i smještaj su osigurani. Otvoreno više radnih mjesta.

Opis radnog mjesta:

  • elektroinstalacijski radovi kod montaže industrijskih strojeva i uređaja na području transportne tehnike (Conveyor systems / Foerdertechnik) u logističkim skladištima i centrima,
  • čitanje tehničkih nacrta,
  • montaža elektro polica,
  • polaganje kablova,
  • montaža elektro ormarića,
  • drugi elektromontažni radovi.

    u/na Na terenu, odn. u inozemstvu
    Obrazovanje: IV. - završena stručna srednja škola, V. - završena gimnazija i ostale četverogodišnje škole
    Očekivano radno iskustvo: 1-3 godine
    Pokusni rad: Da (1 mjesec)
    Oblik zaposlenja: redovno, na određeno vrijeme
    Regije: Inozemstvo

Očekujemo:

  • najmanje 12 mjeseci radnog iskustva na istom ili sličnom području rada,
  • barem IV stupanj obrazovanja,
  • osnovno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika (razumijevanje i komunikacija),
  • pouzdanost, točnost i marljivost,
  • spremnost za rad u inozemstvu,
  • vozački ispit B kategorije (preporučljivo).
  • državljanstvo EU.

Nudimo:

Zaposlenje na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom te mogućnost produljenja ugovora na dugi rok, odn. zaposlenje na neodređeno vrijeme. Osiguravamo stimulativno plaćanje, prijevoz i komforan smještaj, dobre uvjete rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja.

Prijavu i vaš CV (Europass s fotografijom ili životopis s fotografijom) pošaljite putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected] ili nas nazovite na telefon 00386 2 7777770 i dogovorite se za susret u sjedištu društva.