Elektromonter/ka

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
26.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg dugogodišnjeg poslovnog partnera, renomiranu svjetski poznatu kompaniju u proizvodnji sistema za čišćenje, tražimo više izvršitelja na radnom mjestu elektromonter. Nudimo vam zanimljiv posao u perspektivnoj kompaniji sa izvrsnim mogućnostima integracije. Podržite uspješan tim na lokaciji Gissigheim svojim znanjem i iskustvom. Vaše životopise očekujemo na njemačkom jeziku putem maila: [email protected], a za detaljnije informacije možete nas kontaktirati i putem telefona: +49 791943066 -16

značajan dio Vaših zadataka odnosi se na provjeru i kontrolu ispravnosti sklopova aparata za čišćenje različitih veličina - na temelju izvršene dijagnostike, vršite zamjenu i ugradnju ispravnih dijelova - nakon zamjene dijelova vršite provjeru aparata na ispravnost - nakon izvršenog popravka dokumentirate proces u računalnom sustavu - nakon strukturirane faze uhodavanja, očekuje se samostalnost u izvršavanju zadataka
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- SSS - srednja stručna sprema
- Potrebne godine iskustva: Jedna godina
- Znanje jezika: njemački - dobro
- Rad na računalu: Dobro

Potrebna znanja i vještine:
- imate afiniteta i iskustva u proizvodnji i/ili kontroli kvalitete elektro-aparata i/ili metalskoj struci - absolvent ste elektrotehnike i želite steći potrebno radno iskustvo - elektrotehničke struke ste smjer kućanski aparati ili metalske struke smjer obrada metala - iskustvo u proizvodnji elektro-ili metalske struke prednost - imate volju raditi prekovremeno i dodatno zaraditi - odgovorno, vjerodostojno i motivirano prihvaćate i izvršavate radne zadatke.

Pogodnosti koje nudimo
Dodatne pogodnosti:
- stjecanje radnog iskustva u proizvodnji u jednoj od najvećih svjetskih kompanija koja cijeni profesionalne i osobne potrebe svakog pojedinog radnika - očekuje vas stručno vođenje, uhodavanje i planirani razvoj - očekuje vas isto tako adekvatna plaća, te naknada za godišnji odmor i nagrada za Božić - poseban dodatak za mirovinsko osiguranje - mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja u tvrtci za koju radite - sigurnost radnog mjesta - individualan pristup svakom pojedinom radniku - osiguranje pronalaska smještaja te ostale aktivnosti oko integracije u privatnom i poslovnom smislu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina