Elektromonter dalekovoda (m/ž)

Mjesto rada:
Flensburg, Njemačka
Rok prijave:
30.03.2020.

Kadus d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju je agencija koja je osnovana 2005. godine kao izvorna hrvatska agencija, koja od osnivanja do danas radi u cilju postizanja zadovoljstva naših radnika s jedne strane i s druge strane stalnog podizanja kvalitete naše usluge prema klijentima. Naši radnici i klijenti dobivaju od nas kontinuiranu podršku, savjetovanje i informiranost kako bi ostvarili svoje osobne, profesionalne i poslovne ciljeve.

Za našeg klijenta tražimo izvršitelja na radnom mjestu:

Mjesto rada: Flensburg, Njemačka

Opis radnog mjesta:

  • montaža i servisiranje energetskih postrojenja
  • rad na terenu

Radno vrijeme:

  • ponedjeljak- subota: 8-17h (po potrebi duže, ovisno o potražnji)
  • nedjelje slobodne

Uvjeti:

  • poznavanje njemačkog jezika (OBAVEZNO)
  • EU papiri (OBAVEZNO)
  • poželjno SSS elektroinstalater / elektromonter / elektromehaničar / elektrotehničar
  • poželjno iskustvo u sličnim poslovima

Nudimo:

  • za svaka 3 tjedna rada, jedan tjedan slobodan
  • osiguran smještaj
  • osiguran 1-2 topla obroka dnevno
  • osiguran prijevoz od smještaja do radnog mjesta
  • osigurana opema za rad
  • plaća 2400 eura neto

Molimo Vas da prijave šaljete putem linka za prijavu ili zovete na 099 51 20488.

Agencija Kadus d.o.o. je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4

Kadus d.o.o. će prikupljene osobne podatke kandidata koristiti isključivo u cilju selekcije i zapošljavanja. Životopisi kandidata vodit će se u bazi kandidata kojom upravlja i koristi se Kadus d.o.o. Osobni podatci kandidata biti će proslijeđeni klijentu u svrhu selekcije i zapošljavanja kandidata.