Elektroinstalater (m/ž)

Krapinsko-zagorska županija, Grad Zagreb, Zagrebačka županija
Rok prijave:
18.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka se bavi poslovima projektiranja, ugradnje i servisa opreme i instalacija u području automatike, elektrotehnike i strojarstva. Tvrtka djeluje na cijelom području Hrvatske te putem naše podružnice otvorene u Sloveniji i na području EU.

Opis posla:
Tražimo više elektroinstalatera (m/ž) s prethodnim iskustvom u području elektroinstalacija jake i slabe struje.

Radovi obuhvaćaju:
- polaganje instalacija jake i slabe struje
- montaža elektro komandnih ormara
- ugradnja unutarnje i vanjske rasvjete kao i ostale elektro opreme
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- želja za radom i učenjem novih vještina i tehnologija
- vozačka dozvola B kategorije

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro