Elektroinstalater (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ELIT-structo d.o.o. iz Zagreba je poduzeće koje se bavi razvojem i instaliranjem komunikacijske mrežne infrastrukture te cjelokupnim rješenjima za napajanje i hlađenje podatkovnih centara.

Opis posla
- polaganje i spajanje EE kabela
- spajanje EE ormara
- spajanje i montaža utičnica, prekidača, trošila...
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- stalni radni odnos
- stručno usavršavanje i mogućnost napredovanja
- pristup novim tehnologijama i alatima
- službeni mobitel
- automobil
- podržavamo zapošljavanje stranih radnika
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- samostalni instalater
- poznavanje svih EE sustava na tehničkoj razini
- samostalno izvođenje svih elektro instalaterskih radova
- stručna sprema: srednja stručna sprema
- potrebne godine iskustva: 3
- vozačka dozvola: B
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine