Elektroinstalater/ka  HZZ OGLAS

BELMONT društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
07.04.2023.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
5 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 040 645088
mobitel: 099 3236625
e-mailom: [email protected]
putem linka: www.belmont.hr
Ostale informacije:
Firma Belmont d.o.o koja se primarno bavi izvedbom svih vrsta elektroinstalacija i posluje od 2016.te godine je u potrazi za radnicima koji će ojačati i proširiti naš postojeći tim.
Opis poslova: Izrada instalacija jake struje
Izrada instalacija slabe struje (protupožarna zaštita, telekomunikacije)
Dijagnoza kvarova i servis elektroinstalacija
Ugradnja, spajanje i montaža elektro ormara
Montaža kabelskih polica
Mjerenja i izrada sigurnosnih protokola u jakoj i slaboj struji
Uvjeti radnog mjesta : Radno je iskustvo poželjno ali nije obavezno
Poželjno znanje Njemačkog ili Engleskog jezika
Vozačka B Kategorije
Sposobnost čitanja elektro planova i shema
Motiviranost i odgovornost prema poslu
Sposobnost rada u timu od više ljudi
Što nudimo: Iznadprosječna i sigurna primanja (od 1800€ do 3000€ mjesečno)
Bonusi i stimulacije na plaću
Osiguran prijevoz od sjedišta firme
Kvalitetan profesionalni alat
Radna odjeća
Rad na principu 4/1 ( 25 dana rad na terenu, 10 dana slobodno)
Plaćen smještaj na terenu
Lokacija rada: Stuttgart i okolica
Napomena : Trenutno ne izrađujemo radne dozvole tako da u obzir dolaze samo ljudi sa EU državljanstvom Kontakt : Ukoliko ste u mogučnosti molimo vas da pošaljete kratki životopis na email. Tel: +385 40 645 088 Mob: +385 99 323 6625 Email: [email protected] [email protected] Web: www.belmont.hr
Posao se obavlja pretežito u okolici Stuttgarta.
Molimo poslati životopis na e-mail adresu navedenu u oglasu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128437084
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje