Elektroinstalater/ka

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
31.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Elektromehanik Systeme, Zagrebačka 30, Varaždin traži:

Mjesto rada: Hrvatska

Opis posla:

• Industrijske instalacije
• Ožičavanje industrijskih elektroormara
• Kućne instalacije
Posebne pogodnosti:
Smještaj i prijevoz (od sjedišta firme) su plaćeni u cijelosti.
Nudimo rad u dinamičnoj radnoj okolini, redovita i stimultativna primanja, mogućnost napretka, mogućnost stalnog zaposlenja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Opći uvjeti:
• Minimalno 1 godine rada na istom ili sličnom poslu
• Vozačka dozvola B kategorije

Kontakt:
[email protected]
• 042/444-413
• 099 455 3252
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina