Elektroinstalater / Elektromonter industrijskog postrojenja (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
17.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Electa d.o.o. izrađuje elektrotehničke projekte, izvođenje elektroinstalacijskih radova, ispitivanje i puštanje u pogon izvedenih električnih instalacija. Postani dio tima od 50 elektroinstalatera različitih profila koji imaju bogato radno iskustvo u autoindustriji i stanogradnji. Aktivni smo u Njemačkoj, posebno u Münchenu. Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, industrijske električare i elektromontere i pomoćne radnike. Uvijek smo zainteresirani za kvalificirane, kvalitetne i stručne radnike koji traže dugoročnu zaposlenost.

U potrazi smo za osobom za radno mjesto:

Elektroinstalater / Elektromonter industrijskog postrojenja (m/ž).

Opis posla:

- montaža / demontaža instalacija, puštanje u pogon elektrotehničkih sustava
- polaganje kabela - slabe struje
- spajanje i montaža rasvjetnih tijela, utičnica, prekidača
- spajanje elemenata vatrodojave
- izgradnja kabelskih trasa
- kabliranje
- instalacija, montaža i spajanje električnih ormara
- spajanje periferne opreme kao što su motori, pogoni, krajnjih sklopki, senzori

Plaća:
- Od 1800 do 2800 eura
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim standardima (satnica od 9-16€ neto)
- rad na terenu po principu 3/1 (3 tjedna rada, 1 tjedan slobodno)
- smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane poslodavca
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
- rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi s dugogodišnjom tradicijom
- mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje
- rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom
- mogućnost zapošljavanja u podružnici tvrtke Electa GmbH
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- srednje strukovno obrazovanje
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost i samostalnost u radu
- usmjerenost ka timskom radu
- sposobnost čitanja tehničkih crteža (E-plan) - prednost
- obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu
- stručna sprema: srednja stručna sprema
- jezici: njemački, engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za Brzu prijavu, a dodatne informacije možete dobiti telefonskim putem na +385 40 544 046.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro