Elektroinstalater/elektroinstalaterka  HZZ OGLAS

ELEKTROMEHANIK SYSTEME društvo s ograničenom odgovornošću za elektrostrojarske usluge
Mjesto rada:
Donji Kneginec
Rok prijave:
09.10.2022.

Mjesto rada:
DONJI KNEGINEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: ULICA KRALJA ANDRIJE II, K.BR. 11, DONJI KNEGINEC,
najava na telefon: 042 444413
mobitel: 099 6230100
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS RADNOG MJESTA: poslovi elektroinstalatera/ke
izvođenje kućnih i industrijskih električnih instalacija
radi se u Hrvatskoj (Varaždinska županija)

UVJETI: iskustvo na poslovima tražene struke
spremnost na rad u timu
samostalnost u poslu i organiziranost
odgovoran pristup prema radu
poznavanje stranog jezika (poželjno, ali nije uvjet)
završeni smjer obrazovanja nije važan

NUDIMO: ugovor na neodređeno, uz probni rad
redovna i stimulativna primanja
naknada za topli obrok
osiguravamo radnu odjeću i obuću
osiguravamo sredstva za rad (kofer s alatom)
mogućnost usavršavanja i napredovanja

Svoje životopise možete poslati na: [email protected]
[email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125756214
HZZ