Elektroinstalater/elektroinstalaterka  HZZ OGLAS

US ROBOTIC društvo s ograničenom odgovornošću za robotiku, proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
15.06.2022.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 095 9023030, 099 2202288
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Zbog povećanog obujma poslova te stalnom potrebom za kvalificiranom i kvalitetnom radnom snagom ovim putem tražimo više izvršitelja/ica, kvalificiranih elektroinstalatera/ka za rad u Njemačkoj.
UVJETI ZA ZAPOŠLJAVANJE: - potrebno je zvanje tj. stečena kvalifikacija za elektroinstalatera/ku ili usko povezanih zanimanja. - dovoljno je znanje na razini poslova kućnih elektro instalacija, spremnost na timski kao i terenski rad te samostalnost u radu, želja za napredovanjem i usavršavanjem te radno iskustvo najmanje 6 mjeseci na istim ili sličnim poslovima, kao i važeća vozačka dozvola B kategorije.
OPIS POSLOVA: Ugradnja pach panel modula 24 porta, krimpanje Keystone RJ45 STP CAT6-a, mrežno kabliranje Cat 6, ili Cat 7, montaža i ugradnja RJ45 utičnica, postavljanje PVC (parapetnih kanalica), montaža i prilagođavanje kuta metalnih kanalica sa pripadajućim nosačima, kabliranje i instalacija naponskih kablova, montaža utičnica, prekidača, tastera, vatrodojava, montiranje rasvjeta, spajanje naponskih i upravljačkih ormara, testiranje napona i mreža, jednako tako i demontaža stare ili dotrajale opreme uključujući i instalacije.
NUDIMO: Rad u ugodnom okruženju, dobra sigurna i stimulativna primanja ovisno o znanju i sposobnosti, 13 plaća, satnica u rasponu od netto 8-do 15 eura po satu ovisno o znanju i sposobnosti, kvalitetna radna oprema i odjeća renomiranih proizvođača, engelbert strauss GmbH & Co. KG, UVEX, smještaj na terenu, prijevoz do posla i povratak u Hrvatsku službenim vozilom.
KONTAKT: Molimo slati svoje molbe i upite na e-mail na adresu: [email protected] ili uz prethodnu najavu sms-om na broj telefona: 095 9023030 ili 099 2202288 (aktivni na aplikacijama: viber i WhatsApp)
Radnici/e će raditi kao izaslani/e radnici/e temeljem ugovora o poslovnoj suradnji.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
121942894
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje