Električar – voditelj (m/ž)

7 dana do isteka
Mjesto rada:
Njemačka, EU države
Rok prijave:
01.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za rad u Njemačkoj i u drugim zemljama EU tražimo električare i električare voditelje (m/ž) sa znanjem i iskustvom u sljedećim područjima: montaža kućnih, industrijskih, auto-industrijskih instalacija, automatizacije i montaža elektro ormara u radioni.
Posebne pogodnosti:
Nudimo Vam:
- Plaća od 9 eura do 15 eura neto, ovisno od znanja kojega imate
- Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji sa dugom tradicijom
- Radni odnos i stimulativna primanja
- Prijavu na mirovinsko i zdravstveno osiguranje
- Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju putem vrhunskih treninga
- Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
- Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
- Napredovanje u karijeri
- Rad u ugodnoj atmosferi
- Službeni automobil
- Mogućnost napredovanja u kompaniji
- Fleksibilno radno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- 6 mjeseci iskustva u istom ili srodnom području rada
- barem III. stupanj obrazovanja
- osnovno poznavanje njemačkog jezika (razumijevanja i komunikacije)
- timski rad
- pouzdanost, točnost i marljivost
- spremnost na rad u inozemstvu
- vozačka dozvola B kategorije (preporučeno)

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B

Kontakt podaci

Adresa:
Pavlinska ulica 5, 42000 Varaždin
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.