Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Nizozemska
Rok prijave:
13.06.2022.

Talentixx Adria sa sjedištem u Zagrebu je agencija specijalizirana za posredovanje u zapošljavanju na europskom tržištu rada.

Našim kandidatima pružamo profesionalnu podršku tijekom cijelog selekcijskog procesa te samog procesa zapošljavanja.

Za poznatog nizozemskog klijenta, tražimo električare! (m/ž)

ELEKTRIČAR (M/Ž)
Lokacija posla: Nizozemska

Opis posla:

  • Pedantnost za izradu i detalje
  • Rad po narudžbi
  • Raznovrsni poslovi električara

Zahtjevi:

  • Strast za elektrotehniku
  • Iskustvo kao električar
  • Poznavanje smjernica i standarda kao što su NEN1010 i NEN3140
  • Samostalan rad, kao i rad u timu
  • Engleski ili njemački jezik na komunikativnoj razini
  • Vozačka dozvola B kategorija

Ponuda:

  • Zapošljavanje pod nizozemskim uvjetima - nizozemski poslodavac
  • Bruto mjesečna plaća od 2000€ do 2800 €, ovisno o obrazovanju/iskustvu/dobu
  • Smještaj osiguran uz plaćanje
  • 38-satni radni tjedan s mogućnošću prekovremenog rada
  • Mogućnosti napredovanja

Svoj životopis možete poslati putem linka za Brzu prijavu ili direktno na mail [email protected].
Za sve dodatne informacije možete kontaktirati broj +385913000704.
Više o nama saznajte na www.talentixx.hr

Važne napomene:
* U obradu ćemo uzeti samo kandidate s važećim EU osobnim dokumentima te kandidate koji nam dostave životopis, po mogućnosti u predefiniranom odnosno europass formatu
* Svi osobni podatci koje ovim putem dostavljate Talentixx Adria d.o.o. obrađivati će se sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka 2016/679 EUROPSKOG PARLAMENTA I VIJEĆA od 27. travnja 2016. ("GDPR"), i to isključivo za obradu vašeg zahtjeva i u sklopu natječaja za posao na koji se prijavljujete.