Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Okolica Stuttgarta (Njemačka)
Rok prijave:
29.11.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe njemačkog klijenta tražimo više osoba za rad na poziciji: Električar (m/ž)

Opis posla:
- elektroinstalacijski radovi
- polaganje kablova
- montaža rasvjete i utičnica
- montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
- drugi elektromontažni radovi
Posebne pogodnosti:
- zaposlenje po njemačkim uvjetima
- njemački poslodavac (dugoročni radni odnos)
- satnica: 11,90€ brutto plus 3,00€ netto dnevnica po satu
- plaćeni smještaj i prijevoz
- prijava i plaćeno njemačko zdravstveno i njemačko mirovinsko osiguranje
- kontakt osoba sa znanjem hrvatskog jezika
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- završena Srednja škola – elektro smjer
- relevantno radno iskustvo
- obavezno državljanstvo EU
- obavezno znanje njemačkog jezika – srednja razina – nije potreban certifikat
- prednost imaju osobe koje se već nalaze u Njemačkoj!!

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.

Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku.

Ako ispunjavate gore navedene uvjete, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom i njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima ustupanjem radnika korisnicima za privremeno obavljanje poslova, upisana u Knjigu evidencija agencija za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 180/18, Klasa: 102-02/18-04/02, Urbroj: 524-04-01-01/3-18-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački