Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 07.05.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Električar (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Euro Omega Gradnja d.o.o. Euro Omega Gradnja d.o.o.
Elektrotehnika, Graditeljstvo i geodezija, Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.05.2019.

Opis radnog mjesta: Zapošljavamo električare i pomoćne radnike za elektroinstalacijske radove (m/ž).

Opis posla:
- izvođenje svih vrsta elektroinstalaterskih radova u Zagrebu
- izrada instalacija slabe i jake struje
- montaža aktivne opreme, video nadzora, alarma, vatrodojave slično
- polaganje i montaža kabelske trase
- polaganje montiranje i spajanje električnih kabela i vodiča
- postavljanje, montaža i spajanje električne rasvjete,prekidača i priključnica te ostalih uređaja i opreme
- postavljanje i montaža razvodnih ormara

Posebne pogodnosti:Što nudimo:
- službeni automobil
- plaćene putne troškove
- bonuse
- napredovanje
- osiguran smještaj za radnike izvan Zagreba
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti
Kandidati za zaposlenje na radno mjesto elektroinstalater moraju ispunjavati sljedeće uvjete:
- završenu srednju školu u struci: elektroinstalater i/ili elektrotehničar (ili dr. obrtničko-tehnička škola)
- radno iskustvo - prednost kod zapošljavanja
- tehničko-stručna znanja o elektrotehničkoj struci u građevinarstvu
- sposobnost raditi samostalno i timski
- odgovornost, kreativnost, spremnost za učenje i unapređivanje
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije (nije nužno)

Zapošljavamo radnike sa i bez iskustva.
Vozačka dozvola:B
Plaća:od 6 000 kn do 10 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare