Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Slovenija, Austrija, Njemačka
Rok prijave:
15.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
APLENC AUTOMATIZACIJA d.o.o. bavi se mehaničkim i elektromehaničkim uslugama u automatiziranoj proizvodnji širom svijeta.

Radimo s vodećim proizvođačima u automobilskoj industriji i automatiziranom proizvodnjom (BMW, Fiat - Chrysler, Mercedes, Audi, Volkswagen, Dodge i drugi).

Zbog povećanog opterećenja tražimo slobodne električare / električare (m/ž) s iskustvom u kućanskim i industrijskim elektroinstalacijama.

Zadaci i odgovornosti:
- proizvodnja kabelske trake i drugih mehaničkih dijelova,
- polaganje kabela,
- priprema za elektro-vezanje,
- vezivanje električnih ormara i drugih elemenata,
- korištenje električnih i ručnih alata.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Obrazovanje je obavezno: III., IV.
Potrebno radno iskustvo: 1 - 3 godine

Potrebne kvalifikacije i drugi uvjeti:
- samostalni rad,
- planovi čitanja,
- vođenje polaganja kabela,
- pokretanje sustava za rješavanje problema,
- postavljanje ormara i drugih perifernih uređaja,
- konačna oznaka vodiča i elemenata,
- obavljanje mjerenja,
- vezanje električnog ormarića.

Željene kvalifikacije:
- osnovno znanje engleskog ili njemačkog jezika,
- dobre komunikacijske vještine i prilagodljivost, preciznost na poslu i pozitivan stav,
- vozačka dozvola B-kategorije.

Nudimo:
- Puno radno vrijeme,
- Zaključivanje prvog ugovora za 3-6 mjeseci s jednim mjesecom probnim razdobljem, nakon tog razdoblja, mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme,
- Dobri kandidati imaju priliku da se presele na poziciju nadzornika.
- Mjesečna uplata: po dogovoru - poticanje mjesečnog dohotka, redovno plaćanje

Pošaljite svoju elektronsku prijavu - CV na: [email protected] ili putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina