Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
30.11.2018.

Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG njemačka je agencija s dugogodišnjim iskustvom u zapošljavanju, posebice u sektorima industrijski segmenti petrokemijske industrije, građevinska industrija, farmaceutska industrija, automobilska industrija, metalska industrija i sl.

Električar
[Mjesto posla/rada: Njemačka]

Nakon uspješnih nekoliko krugova zapošljavanja svih profila električara (elektroinstalateri, elektroničari, ...), Regionalni ured Depping u Zagrebu za područje Hrvatske, BiH, Srbije, Crne Gore i Slovenije nastavlja s traženjem novih kadrova za rad u Njemačkoj.

Opis posla:

  • nadzor, održavanje i optimiziranje proizvodnih postrojenja
  • preuzimanje elektrotehničkih poslova kod remonta i reinstaliranja strojeva
  • analiza kvarova i uklanjanje smetnji u radu na proizvodnim postrojenjima i uređajima
  • montaža i instalacija električnih te hidrauličnih komponenti
  • preventivno održavanje i popravci proizvodnih postrojenja
  • obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanim uz sprečavanje nezgoda

Uvjeti i pogodnosti:

  • ugovor o radu na neodređeno - njemačka prijava
  • mjesečna neto plaća od 1.800 €
  • bruto satnica 14 €, nakon 6 mjeseci 15 €
  • osiguran i plaćen smještaj
  • mogućnost korištenja službenog automobila
  • plaćeni doprinosi socijalnog i mirovinskog osiguranja
  • plaćen godišnji odmor i isplata božićnice, ovisno o radnom stažu
  • plaćeni zdravstveni pregledi
  • mogućnost plaćene daljnje edukacije/usavršavanja/certificiranja
  • osigurana zaštitna odjeća i alat
  • srednja stručna sprema ili druga odgovarajuća edukacija
  • poželjno radno iskustvo, ali u obzir dolaze i početnici
  • vozačka dozvola - kategorija B
  • njemački jezik: osnovno - minimalno razina A1
  • engleski jezik: poželjno barem osnovno znanje
  • mogućnost plaćenog intenzivnog individualnog učenja ili tečaja njemačkog jezika
  • početak rada: siječanj 2019.

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na engleskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu, a za sve dodatne informacije možete nam se obratiti telefonski.

Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG
• Adresa: Rintelner Straße 4, 31737 Rinteln
Regionalni ured Zagreb
• Telefon: +385 91 5133 802
• Mail: [email protected]
• Osoba za kontakt: Dražen Plasaj