Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Električar (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Teko-El d.o.o. Teko-El d.o.o.
Kategorija:
Elektrotehnika, Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
SAD, EU
Rok prijave:
16.03.2018.

Opis radnog mjesta: Tvrtka Teko-el d.o.o. bla dio je međunarodne grupe DOKA KEY, koja ima tvrtke također u Sloveniji i Slovačkoj. Tvrtka ima ugovor za posao u zemljama EU i SAD-u. Trenutno imamo najviše ponuda za rad u SAD-u. Rad se obavlja za globalno priznate korporacije. Slobodan je posao za električare.

ELEKTRIČAR – rad u SAD-u i EU

Tražimo električare sa znanjem i iskustvom u sljedećim područjima:
- montaža industrijskih elektroinstalacija (električne instalacije strojeva i njihovih komponenata, ugradnja, raspodjela i ožičenje niskonaponske mreže, polaganje kablova i priprema za priključak,…)
- rad po e-planu,
- iskustvo u montaži Elektro ormara (ugradnja razvodnih ormara).

Prednost imaju kandidati, koji imaju VIZU za SAD.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:SAD, EU

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- Poželjno je poznavanje engleskog ili njemačkog jezika.
- Odgovoran i savjestan pristup radnim zadacima.
- Stručna sprema: Srednja stručna sprema (završena škola u struci je prednost).
- Potrebne godine iskustva: 2
- Vozačka dozvola: B.

Nudimo:
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme,
- zapošljavanje za puno radno vrijeme,
- odlična plača,
- osiguran i kvalitetan smještaj,
- plaćani troškovi putovanja.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski, njemački
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:dvije godine
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare