Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka, Austrija i dijelom Hrvatska
Rok prijave:
15.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Elcotech d.o.o. je u potrazi za električarima / elektro-tehničarima / elektro-mehaničarima za neposredan pocetak rada!

Vi ste obučeni električar i spremni za djelatnost u inozemstvu i hrvatskoj unutrašnjosti (montaža / terenski rad) i dobro govorite njemački ili engleski jezik?
Onda ste kod nas dobrodošli.

Mi smo njemačko-hrvatska elektrotehnička tvrtka za montaže sa sjedištem u Zadru. Naša stručna područja su elektro-tehnička industrijska postrojenja, opskrba strujom, kao i sigurnosno tehnička postrojenja. Vaše područje rada će biti u Njemačkoj, Austriji i dijelom u Hrvatskoj.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Od vas očekujemo: spremnost za putovanja, angažiranost, samostalno i odgovorno djelovanje, završeno stručno obrazovanje i dobro poznavanje njemačkog ili engleskog jezika, kao i posjedovanje vozačke dozvole.

Nudimo: stalno zaposlenje, sigurno radno mjesto, odgovarajuću naknadu za rad, i dobre mogućnosti napredovanja, zanimljivo radno okruženje, sigurnost europske etablirane firme i po potrebi službeno vozilo.

Otvoreni smo također za prijave kadidata koji žive van regije. Ako odgovarate zahtjevima navedenog profila i ako je nas oglas pobudio vase zanimanje, molimo vas da nam posaljite svoju potpunu prijavu sa dokumentima (Životopis, svjedodžbu o završenom obrazovanju, potvrdu o radnom stažu) na:

e-mail: [email protected]

ili na adresu:
Elcotech d.o.o.,
odjel za osoblje,
Ul. 7. Domobranske pukovnije 1,
23000 Zadar

Sve dodatne informacije možete dobiti i putem telefona 023 681 617.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B