Električar (m/ž/d)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
24.03.2022.

Talentixx Adria sa sjedištem u Zagrebu je agencija specijalizirana za posredovanje u zapošljavanju na europskom tržištu rada.

Našim kandidatima pružamo profesionalnu podršku tijekom cijelog selekcijskog procesa te samog procesa zapošljavanja.

Za renomiranu građevinsku tvrtku u Njemačkoj, tražimo:

Električar (m/ž) – više izvršitelja
Mjesto rada: Njemačka

Opis posla:

  • Odgovornost za električne sustave na gradilištu
  • Postavljanje vodova koji se koriste za generiranje, distribuciju i korištenje električne energije
  • Odgovornost za elektroničke uređaje

Uvjeti:

  • Prednost znanje jezika, no nije uvjet
  • EU državljanstvo
  • Poželjno radno iskustvo

Dodatne informacije:

  • NETO SATNICE:
    • Sa znanjem engleskog/njemačkog jezika: 11-12€/h
    • Bez znanja jezika: 10-11€/h
  • Osiguran i plaćen smještaj i auto
  • Mogućnost primanja dječjeg doplatka
  • Mogućnost dolaska kući svakih 2-3 mjeseca
  • Razni projekti diljem Njemačke

Molimo prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.
Za detaljnije informacije kontaktirajte tel: 091 3000 716 ili e-mail: [email protected]
Više o nama saznajte na www.talentixx.hr

Važne napomene:
* U obradu ćemo uzeti samo kandidate s važećim EU osobnim dokumentima te kandidate koji nam dostave životopis na stranom jeziku, po mogućnosti u predefiniranom odnosno europass formatu
* Korištene riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu
* U skladu s Općom Uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom vaših podataka slažete se s automatskom obradom istih.