Električar/ka  HZZ OGLAS

BELJE plus društvo s ograničenom odgovornošću za privređivanje u poljodjelstvu, prerađivačkoj industriji i prometu roba
Mjesto rada:
Gradec
Rok prijave:
10.07.2022.

Mjesto rada:
GRADEC, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
najava na telefon: 031 790190
e-mailom: [email protected]
putem linka: http://www.belje.hr/o-nama/ljudski-resursi/
Ostale informacije:
Opis posla: Radnik na održavanju farme je odgovoran za različite mehaničke / električarske poslove koji uključuju održavanje, instaliranje, testiranje i popravak opreme.
Odgovornosti ovog posla utječu na cjelokupnu proizvodnju i uspješnost farme, a ono najvažnije je: •Rekonstrukcija, održavanje i popravak elektropostrojenja, instalacija i strojeva u objektima •Kontrola rada i nadzor plinskih grijalica i instalacija te vodovodnih instalacija •Električno zavarivanje

Potrebne kvalifikacije: •SSS- elektro usmjerenje •poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima
Tražimo osobe koje su: •vješte u rješavanju tehničkih problema •motivirane za svladavanje novih vještina •obraćaju pažnju na detalje •sposobne raditi u timu i samostalno
Posebni uvjeti: kandidati se ne smiju baviti lovom i uzgajati svinje u domaćinstvu
Nudimo: •plaćeni putni trošak •mogućnost trajnog zaposlenja •mogućnost kontinuiranog učenja i usavršavanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123483692
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje