Električar/ka u održavanju  HZZ OGLAS

22.06.2023.

Mjesto rada:
DANILO BIRANJ, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: GORIČKA 31 22000 ŠIBENIK - DANILO BIRANJ
najava na telefon: 022 493333
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova:
- prima naloge za rad od poslovođe ili drugog neposrednog rukovoditelja, preuzima i doprema (iz skladišta) potreban alat i materijal za obavljanje radnih zadataka; - proučava tehničku dokumentaciju (sheme, skice i dr.) provjerava ispravnost mehaniziranog i drugog alata prije početka rada;
- izrađuje razne elektro kablove (rezanje na određene dužine, blankiranje, postavljanje stopica i dr.);
- po potrebi, obrađuje (savija i buši) pripasuje i izolira bakrene sabirnice;
- postavlja elektro kablove na razne vrste sklopova, podsklopova, razvodnih ormara i dr. prema shemama (sortiranje, pripasivanje, povlačenje, lemljenje i dr.);
- montira elemente izrađenih elektrosklopova u veće sklopove i uređaje;
- obavlja poslove popravka elektrosklopova, razvodnih ormara i dr.;
- kontrolira kvalitet obavljenih poslova, otklanja eventualne nedostatke;
- po potrebi, obavlja duge više ili manje složene poslove u elektroradioni;
- posprema radno mjesto i otprema alat i materijal (u skladište) na kraju rada.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133601954
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje