Električar / Elektrotehničar (m/ž)

26 dana
Poslodavac:
Forset d.o.o. Forset d.o.o.
Kategorija:
Elektrotehnika, Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.05.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta: OPIS RADOVA:
1. Održavanje i izvođenje elektrotehničkih instalacija jake i slabe struje:
- niskonaponskog el.energetskog razvoda TS
- el. razvodnih uređaja – ormara (izrada i shemiranje)
- instalacija el. motornih pogona
- instalacija el. rasvjete i priključnica
- informatičko-komunikacijske instalacije – strukturno kabliranje

2. Čitanje projekata i shema razvoda
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:PREDNOST: Poznavanje montaže, održavanja i servisiranja klima uređaja split sistema

UVJETI:
1. SSS – III. Ili IV. stupanj obrazovanja, zvanje: elektrotehničar, elektroinstalater, elektromonter, elektromehaničar ili adekvatno
2. 2 godine radnog iskustva u gore navedenom opisu posla
3. Vozačka dozvola „B“ kategorija
4. Odgovornost, marljivost i timski rad

Plaća po dogovoru.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:dvije godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Forset d.o.o.
Adresa:D. Bazjanca 13, 10000 Zagreb
Internet adresa:forset.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare