Električar / Elektromonter / Energetičar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
31.08.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
KADRA JOBS, sa sjedištem u Zagrebu, svojim klijentima - poslodavcima i posloprimcima pruža višedimenzionalnu uslugu posredovanja u zapošljavanju u Njemačkoj, Nizozemskoj i Austriji.

Posloprimcima, uz pronalazak adekvatnog zaposlenja, nudimo i edukativni segment s tečajevima njemačkog i engleskog jezika po strukama, stručnu pripremu za razgovor za posao te prijevode s ovjerom sudskog tumača.
Osim obavljanja cjelokupnog selekcijskog procesa i niza edukativnih radionica, za poslodavce smo pouzdan partner u segmentu ljudskih potencijala - HR Business Partner.
Pridružite se onima koji nam poklanjaju svoje povjerenje od 2017.

ELEKTRIČARI – ELEKTROMONTERI – ENERGETIČARI (m/ž)
– više djelatnika
Mjesto rada: Njemačka – mogućnost biranja grada i regije

NIJE POTREBNO ZNATI NJEMAČKI JEZIK
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Poslodavac – uvjeti:
- Satnica / Stundelohn: bruto € 12,00 - 15,00 + neto dodatak € 6,00 € - 7,00 €
- Njemački ugovor na neodređeno
- Plaćen godišnji odmor (24 dana) plus Božićnica
- Smještaj: osiguran i organiziran
- Pomoć i podrška (administracija): stalno (7/24)
- Početak rada: odmah i/ili po dogovoru
Kandidat – uvjeti:
- Državljanstvo zemlje članice EU
- NIJE POTREBNO ZNATI NJEMAČKI JEZIK

Prijava i informacije:

Info: +385 91 5133 802

Prijava mailom na [email protected] ili putem KADRA stranice poslova - LINK