Električar / Elektroinstalater (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
04.09.2022.

Cikoja d.o.o. zapošljava:

Mjesto rada: Velika Gorica i okolica

OPIS POSLA:

  • postavljanje električnih instalacija jake i slabe struje
  • elektroinstalacije u starim, novim i renoviranim zgradama

UVJETI:

  • završeno školovanje ili radno iskustvo kao električar
  • poželjno radno iskutsvo ali nikako nije uvjet, dapače poželjno je da se prijave i radnici bez iskustva
  • EU državljanstvo

NUDIMO:

  • siguran i stalan posao u stabilnoj tvrtci
  • beneficije i stimulacije prema dogovoru
  • mogućnost osiguranog smještaja uz nadoplatu prema dogovoru

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem e-maila [email protected], linka za Brzu prijavu na portalu posao.hr ili telefonski na +385 98 9038 142.

Cikoja d.o.o. • Velikogorička 24 • Staro Čiče • 10419 Vukovina