Električar / električarka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR RIJEKA
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
20.03.2023.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: KBC RIJEKA, KREŠIMIROVA 42, 51000 RIJEKA
pisana zamolba: KBC Rijeka, Krešimirova 42, 51000 Rijeka,Pisarnica
Ostale informacije:
Opis poslova: -brine o ispravnom funkcioniranju aparata na klinici, zavodu, odjelu -kontrolira rad, vrši popravke svih aparata na odjelu -predlaže nabavu rezervnih dijelova -surađuje s ovlaštenim vanjskim servisima i prati njihov rad prilikom dolaska servisera -tijekom rada surađuje s medicinskim djelatnicima, daje stručne savjete i upute medicinskim djelatnicima za rukovanje aparatima -vodi potrebnu dokumentaciju i bilježi kvarove na aparatima -prisutan je, u slučaju potrebe, u operacijskim salama -obavlja i druge poslove iz djelokruga svoga rada i po nalogu neposredno pretpostavljenog
Na temelju odluke ravnatelja KBC-a Rijeka prof.dr.sc. Alena Ružića, dr.med., od 09. ožujka 2023. godine i suglasnosti Ministarstva zdravstva RH, klasa: 100-01/23-03/107, urbroj: 534-04-1-1/8-23-18 od 13. veljače 2023., raspisuje se; NATJEČAJ za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme
ELEKTRIČAR / ELEKTRIČARKA- 1 izvršitelj Uvjeti: -SSS, IV. – V. stupanj -stručna sprema elektrotehničkog usmjerenja -jedna (1) godina radnog iskustva u struci
Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti: - zamolbu i životopis - presliku Svjedodžbe o stečenom zvanju - potvrdu o radnom iskustvu (elektronički zapis HZMO o radnom iskustvu) - potvrda o državljanstvu Od kandidata se očekuje: - poznavanje rada operacijskih i mrežnih sustava - sklonost timskom radu, organiziranost i temeljitost - komunikativnost, proaktivnost i odgovornost - znanje engleskog jezik
Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme, uz probni rad. Klinički bolnički centar Rijeka pridržava pravo dodatnih testiranja. Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 125/11, 20/12, 138/12, 69/17), na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Prijave kandidata podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Klinički bolnički centar Rijeka, Rijeka, Krešimirova 42, pismenim putem ili osobno u Pisarnici KBC-a Rijeka (prizemlje zgrade Ravnateljstva). Osobe koje prema posebnim propisima ostvaraju pravo prednosti kod zapošljavanja, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, uz prijavu priložiti dokaze iz kojih je vidljiva osnova ostvarivanja prava prednosti te svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Pozivaju se osobe iz članka 102. stavka 1.-3. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21) dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. istoga Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) da dostave dokaze iz članka 49. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju. Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 38/18, 32/20), dužni su se pozvati na čl. 9. istog Zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe s invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom. KBC Rijeka dostavljene podatke pristupnika obrađuje u skladu sa odredbama pozitivnih propisa koji uređuju zaštitu osobnih podatka. Dostavljeni podaci obrađivat će se u svrhu provođenja natječaja radi zasnivanja radnog odnosa i u druge se svrhe neće koristiti. KBC Rijeka pridržava pravo, djelomično ili u cijelosti, u svako vrijeme poništiti ovaj natječaj, odnosno ne donijeti odluku o izboru kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima. Odluke o izabranom kandidatu javno će biti objavljene na internetskoj stranici Kliničkog bolničkog centra Rijeka – www.kbc-rijeka.hr. Nepravovremene prijave i prijave s nepotpunom dokumentacijom, izuzet će se iz razmatranja a natječajna dokumentacija biti će vraćena kandidatima. Pristupnici su dužni dostaviti elektronsku adresu zbog nesmetane korespodencije u svrhu pravovremenog i nesmetanog odvijanja postupka provođenja natječaja. Kandidati su dužni pratiti svoju elektronsku poštu i odgovoriti na sve primljene e-mail poruke.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131444425
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje