Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Električar/električarka

- dana
F.EE Engineering društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
31.03.2018.
Mjesto rada:NJEMAČKA
Broj traženih radnika:10
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:F.EE Engineering društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju
Kontakt:e-mailom: engineering-croatia@feegroup.com
Ostale informacije:

Opis poslova: ELEKTRIČAR Električar za instalaciju sustava i opreme u upravljačke ormare Elektrotehnički smjer SSS, Bachelor, Magister, Diplom Mjesto rada je Njemačka, Neunburg vorm Wald. Životopis je potrebno dostaviti na njemačkom ili engleskom jeziku Naša zadaća za Vas U našem centru za proizvodnju upravljačkih ormara s preko 8.500 četvornih metara , naći ćete najbolje tehničke uvjete za ožičenje i proizvodnju razvodnih i upravljačkih ormara najrazličitijih dizajna i tehničkih zahtjeva naših kupaca. Vasi zadaci su također, osim ožičenja upravljačkih ormara, nakon odgovarajuće obuke, provoditi predtestiranja sustava koji su kod nas dizajnirani. Vaš profil Elektrotehničar, Stručni prvostupnik, sveučilišni prvostupnik, magistar, stručni specijalist (m / z) smjer elektrotehnika. Iskusni električar / elektrotehničar (m / ž) s odgovarajućom stručnom praksom.Početno iskustvo u ožičavanju razvodnih i upravljačkih ormara. Tehničko razumijevanje zahtjeva automatizacije. Zainteresiranost za tehnologiju upravljanja, mjerenja i kontrole Znanje engleskog i / ili njemačkog jezika.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90115318

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare